20201025152708_shopping.png
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات الکتریکی کالا

ورود کاربران به وب‏‌سایت الکتریکی کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ثبت سفارش، پیگیری سفارش و سایر خدمات ارائه شده توسط الکتریکی کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات الکتریکی کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین الکتریکی کالا از سوی کاربر است.

20200906115555_1599418404651.jpg
سیم افشان

سیم افشان نوعی سیم با اندود مس آنیل و آلومنیوم است. این سیم از جمله سیم هایی است که در صنعت از آن استفاده می شود. در واقع یک سیم تک رشته ای هادی است و عایق آن نیز آمیزه پلیمر PVC نوع C است.سیم افشان نسبت به سیم مفتول، انعطاف بیشتری دارد به همین خاطر از سیم افشان در مواردی که سیم حرکت می کند، بیشتر استفاده می شود. به دلیل اینکه سطح مقطع سیم افشان به علت وجود فاصله میان لایه های مختلف سیم های به هم تابیده بیشتر است، مقاومت الکتریکی سیم افشان نیز از سیم مفتول بیشتر است.

20200906024812_Q.jpg
معرفی سیم و کابل

سيم يا كابل به یک هادی گفته می شود كه بتواند جريان برق يا سيگنال های الكتريكي را از خود عبور داده و در عين حال نسبت به اطراف خود عايق باشد تا در شرايط كاری مختلف دچار مشکل نشود. كابل و سيم از نظر نوع هادی، عايق بندی، شرايط نصب و … با هم تفاوت دارند. سيم به یک هادی گفته می شود كه معمولا تك رشته بوده و با يك لايه عايق پوشانده می شود اما كابل ممكن است از تعدادی هادی كه نسبت به يكديگر و زمين عايق شده باشند، تشكيل شود.

ارسال فوری
تضمین دقت و کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته